Benzínové a naftové kompresory

Série S – s benzínovými motory

Vzduchový kompresor S 1504

Výkonnost: 0,275 m3/min
Tlak max.: 10 bar
Elektromotor: 4 HP
Vzdušník: 6 až 22 litrů

Malé vzduchové kompresory série S s benzinovými motory Honda pro univerzální použití všude tam, kde není k dispozici zdroj elektrického napájení a kde nejsou požadavky na velké množství tlakového vzduchu. Využívají je např. řemeslníci a montážní pracovníci v terénu . Kompresorový agregát s motorem a vzdušníkem je usazen na přenosném rámu resp. na manipulačním vozíku se vzduchovými kolečky s širokým rozchodem. Jsou plně vybaveny a připraveny k snadnému zprovoznění.
Více informací


Série AGRI – s benzínovými nebo naftovými motory

Vzduchový kompresor AGRI 75 diesel

Výkonnost: 0,290 až 0,670 m3/min
Tlak max.: 10 bar
Elektromotor: 4 až 9 HP
Vzdušník: 11+11 až 17+17 litrů

Vzduchové kompresory série AGRI s benzinovými nebo diesel motory jsou určeny pro použití všude tam, kde není k dispozici zdroj elektrického napájení. Kompresorový agregát s litinovými válci a motorem jsou usazeny na podvozku s širokým rozchodem a s nafukovacími all-terrain pneumatikami pro snadný pohyb i po nerovných površích a neschůdných terénech. Jsou plně vybaveny a připraveny k snadnému zprovoznění.
Více informací

Potřebujete pomoci s výběrem kompresoru? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutTECHNIKA STLAČENÉHO VZDUCHUprodej | poradenství | projekce | realizace | servis